Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kocień Wielki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Trzcianka(Kocień Wielki + 17 km)

395 000 zł110 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Sprzedam dom stan surowy otwarty , działka w prostokącie , przyłącze prądu , woda przy działce , ładne położenie, las jezioro , po więcej informacji proszę dzwonić

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Centrum,Czarnków(Kocień Wielki + 23 km)

3 690 000 zł2 892 m² 1 275,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 534 m²

Przedmiotem oferty jest piętro budynku handlowo usługowego przygotowane pod adaptacje na 45 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się dyskont oraz 3 sklepy handlowe. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Antoniewo

Antoniewo(Kocień Wielki + 20 km)

105 000 zł2 300 m² 45,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2.300 m 2 położona w Antoniewie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Lubasz) Nieruchomość doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żeromskiego

Trzcianka(Kocień Wielki + 17 km)

560 000 zł117,97 m² 4 746,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe w Trzciance 117,97 m | wysoki standard | po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wyzwolenia

Kuźnica Czarnkowska(Kocień Wielki + 18 km)

394 000 zł198 m² 1 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zapraszam do Kuźnicy Czarnkowskiej, malowniczej miejscowości na skraju Puszczy Noteckiej, nad rzeką Rudnica. Na sprzedaż dom w budowie (budynek mieszkalno-gospodarczy), na pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rychlik(Kocień Wielki + 8 km)

155 000 zł8 200 m² 18,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki w Rychliku - 8200 m prywatnej przestrzeni, gdzie możesz po prostu odetchnąć Jeśli szukasz miejsca, które daje poczucie swobody i kontaktu z naturą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Dzierżążno Wielkie

Dzierżążno Wielkie(Kocień Wielki + 4 km)

80 000 zł1 200 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dzierżążno Wielkie gm. Wieleń działka gruntu o pow. 1200 m2, jedynie 150 metrów od jeziora Dzierżążno! Działka kaskadowa, z pozostałościami kamiennego fundamentu zabudowań oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnków(Kocień Wielki + 23 km)

289 000 zł49,50 m² 5 838,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie czekające na Twoją wyobraźnię! Czarnków Mieszkanie o powierzchni 49,50 m , położone w doskonałej lokalizacji, w nowoczesnym budynku łączącym funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Kuźnica Czarnkowska

Kuźnica Czarnkowska(Kocień Wielki + 18 km)

500 000 zł59 500 m² 8,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ruiny zespołu pałacowego z lat 1830-1840 z użytkowaną do dziś na cele mieszkalne ocalałą oficyną. Obiekty objęte ochroną konserwatorską. Budynek o cechach renesansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Czarnków

Centrum,Czarnków(Kocień Wielki + 23 km)

286 000 zł1 594 m² 179,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Czarnkowa o powierzchni 1594 m2. Dojazd drogą utwardzoną. Media -prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz kanalizacja deszczowa na granicy działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kocień Wielki

Kocień Wielki,wielkopolskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocień Wielki

Kocień Wielki,wielkopolskie

99 000 zł78 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 063 m²

Dom Z cegły Z 1929 roku W kocieniu wielkim, gm. Wieleń działka 4063m2 + łąka O pow. 3400m2 Gratka dla miłośników domów z klimatem i historią! opis domu: pokoje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij